Salinas Exclusive Resort
| Gratis WiFi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Udendørs pool |
| Privat strand Adgang til strand | Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Vandland Vandrutsjebaner Billard-/ poolborde Bordtennis |
| Spa og afslapning Spa & Wellness center Damprum | Mad/Drikke Restaurant Snackbar ved poolen | Børnevenlig Tremmesenge/vugger Børnebuffet Børneklub Børnepool Legeområde til børn Spillerum Legetøj |
Salinas Exclusive Resort Salinópolis er et hotel, som ligger mindre end 10 minutters biltur fra Cuiarana Waterfront, og tilbyder 24 timers security og en restaurant.
- Lokale seværdigheder
- Cuiarana Waterfront4312 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
- 24-timers Reception
- Kæledyr tilladt
- Handicapværelser/ faciliteter
- Adgang til kørestol
- 24 timers vagtservice
- Allergivenlige værelser
- Elevator
- Barber shop
- Røgdetektorer
- Handicaptoilet
- Handicap bad
- Brandslukkere
- Nøglekortadgang
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Morgenmad på værelset
- Restaurant
- Snackbar ved poolen
- Picnic område/ Borde
- Særlige diætmenuer
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Solseng
- Vandland
- Have
- Spa & Wellness center
- Damprum
- Fitnesscenter
- Billard-/ poolborde
- Bordtennis
- Lavvandede ende
Services
- Dyrefaciliteter til rådighed
- Room Service
- Husholdning
- Biludlejning
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Dagligvare shopping service
- Velkomstdrink
På værelset
- Klimaanlæg
- Lydisolerede vinduer
- Terrasse
- Havemøbler
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
- Børnebuffet
- Brætspil
- Børnepool
- Vandrutsjebaner
- Legeområde til børn
- Legetøj
- Børneklub
- Spillerum
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Er der parkeringsplads ved det Salinas Exclusive Resort?
Der er en parkeringsplads på det Salinas Exclusive Resort gratis. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Salinas Exclusive Resort?
Kunder skal tjekke ud fra et Salinas Exclusive Resort ved 11:00. - 💵
Hvor meget koster det at reservere et værelse i Salinas Exclusive Resort?
Den gennemsnitlige pris for et værelse på Salinas Exclusive Resort er 40$ For specifikke oplysninger bedes du kontakte hotellets personale. - ❓
Tilbyder det Salinas Exclusive Resort overnatning til handicappede?
Ja, det Salinas Exclusive Resort har værelser med handicapfaciliteter, badeværelser for handicappede og kørestols adgang. For specifikke forespørgsler anbefaler vi, at du ringer i forvejen for at bekræfte.